Trä och mässing. Stämplad Böhlmark 15485. Ytslitage, skärm med hål. (Höjd 50)
400 SEK | 2016-01-09 22:40 |
350 SEK | 2016-01-05 20:01 |
350 SEK | 2016-01-07 12:12 |
100 SEK | Startpris |