Teak. Med en låda och en hylla. Mindre fanerbortfall, ytslitage, repor. (Höjd 53, 42x33)
900 SEK | 2016-03-12 09:08 |
850 SEK | 2016-03-11 20:21 |
800 SEK | 2016-03-11 14:22 |
300 SEK | 2016-03-11 13:12 |
150 SEK | 2016-03-11 08:46 |
100 SEK | Startpris |