Färglagd etsning, motiv med katter. Signerad och numrerad. Inramad. (20x12,5)
850 SEK | 2016-04-24 11:59 |
800 SEK | 2016-04-24 11:59 |
600 SEK | 2016-04-24 10:25 |
450 SEK | 2016-04-23 23:41 |
250 SEK | 2016-04-22 21:21 |
100 SEK | Startpris |