Med förgyllning. Kaffekoppar 6st, kaffefat 19st, assietter 13st, sockerskål, gräddkanna samt kaffekanna. Bruksslitage, enstaka nagg. (Kopparnas höjd 6,5, diameter 7)
400 SEK | 2016-04-24 11:59 |
350 SEK | 2016-04-24 11:17 |
300 SEK | 2016-04-24 09:14 |
150 SEK | 2016-04-21 22:28 |
100 SEK | Startpris |