Färglitografi, komposition. Signerad och numrerad. Daterad 1985. Inramad. (58x84)
450 SEK | 2016-04-23 14:32 |
400 SEK | 2016-04-23 14:19 |
300 SEK | 2016-04-22 20:15 |
100 SEK | Startpris |