Färglitografi, "Pilgrimsfalk". Signerad och numrerad. Inramad. (28x43)
450 SEK | 2016-04-24 11:41 |
400 SEK | 2016-04-22 12:58 |
300 SEK | 2016-04-23 22:59 |
150 SEK | 2016-04-22 21:07 |
100 SEK | Startpris |