Fanerade. Skivor i marmor. På hjultrissor. Ett ben med lagning, skivor med fläckar. (Höjd 76, 43x35)
2 700 SEK | 2016-04-24 11:43 |
2 600 SEK | 2016-04-24 11:01 |
1 600 SEK | 2016-04-22 22:22 |
1 300 SEK | 2016-04-23 15:04 |
900 SEK | 2016-04-23 00:24 |
800 SEK | 2016-04-22 20:53 |
700 SEK | 2016-04-22 19:32 |
200 SEK | 2016-04-22 07:33 |
100 SEK | 2016-04-21 20:42 |
100 SEK | Startpris |