Förgylld stålboett. Armband i 18k. Slitage, repor. (Armbandets vikt ca.29,5g.)
6 800 SEK | 2016-04-23 10:45 |
6 600 SEK | 2016-04-24 10:18 |
6 000 SEK | 2016-04-22 11:36 |
1 500 SEK | 2016-04-22 22:48 |
850 SEK | 2016-04-22 22:00 |
750 SEK | 2016-04-22 12:18 |
100 SEK | 2016-04-21 21:47 |
100 SEK | Startpris |