Olja på duk, landskap. Monogramsignerad. (53,5x36,5)
1 800 SEK | 2016-04-24 11:57 |
1 700 SEK | 2016-04-23 22:45 |
1 300 SEK | 2016-04-24 10:13 |
900 SEK | 2016-04-24 08:46 |
300 SEK | 2016-04-23 19:45 |
150 SEK | 2016-04-22 16:59 |
100 SEK | Startpris |