Målat på väv. Landskap med bebyggelse. Slitage, skador. (170x150)
9 400 SEK | 2016-04-24 11:35 |
9 200 SEK | 2016-04-24 11:58 |
8 800 SEK | 2016-04-24 11:42 |
5 200 SEK | 2016-04-24 11:29 |
2 100 SEK | 2016-04-23 16:04 |
1 200 SEK | 2016-04-22 20:34 |
550 SEK | 2016-04-22 21:10 |
100 SEK | 2016-04-21 20:48 |
100 SEK | Startpris |