Olja på duk, interiör med flicka. Signerad och daterad 1927. Lagning, restaurerad. (59x48)
1 300 SEK | 2016-04-24 11:57 |
1 200 SEK | 2016-04-24 11:55 |
1 100 SEK | 2016-04-24 10:08 |
850 SEK | 2016-04-23 23:04 |
800 SEK | 2016-04-23 10:47 |
750 SEK | 2016-04-08 14:40 |
600 SEK | 2016-04-23 10:20 |
150 SEK | 2016-04-22 18:38 |
100 SEK | Startpris |