Betsad träkolv. Detaljer i mässing. Stämplad Brander. Slitage, mindre rost. (Längd 36)
1 600 SEK | 2016-05-15 11:41 |
1 500 SEK | 2016-05-15 11:55 |
1 200 SEK | 2016-05-14 23:03 |
1 000 SEK | 2016-05-14 22:40 |
750 SEK | 2016-05-13 06:16 |
500 SEK | 2016-05-12 22:23 |
200 SEK | 2016-05-12 20:52 |
100 SEK | Startpris |