Betsad träkolv. Detaljer i mässing. Stämplad Tower. Slitage, mindre rost. (Längd 36)
1 800 SEK | 2016-05-15 09:28 |
1 700 SEK | 2016-05-14 16:31 |
1 500 SEK | 2016-05-14 03:13 |
1 100 SEK | 2016-05-13 20:31 |
500 SEK | 2016-05-12 21:30 |
500 SEK | 2016-05-12 22:23 |
200 SEK | 2016-05-12 20:53 |
100 SEK | Startpris |