Delvis förgylld, med blomdekor. Assietter 4st, tekoppar med fat 6st, skål, vas, tekanna, gräddkanna samt sockerskål. Gräddkannan med nagg. (Kopparnas höjd 6, diameter 10)
1 000 SEK | 2016-05-15 11:25 |
950 SEK | 2016-05-15 12:06 |
350 SEK | 2016-05-15 10:14 |
150 SEK | 2016-05-14 22:22 |
100 SEK | 2016-05-14 09:57 |
100 SEK | Startpris |