Litograferad plåt. Slitage, mindre skador, rost. (Längd 21)
1 400 SEK | 2016-05-15 11:58 |
1 300 SEK | 2016-05-15 11:29 |
1 200 SEK | 2016-05-15 10:41 |
700 SEK | 2016-05-13 10:30 |
650 SEK | 2016-05-13 22:55 |
550 SEK | 2016-05-13 10:11 |
450 SEK | 2016-05-12 21:02 |
100 SEK | Startpris |