Blad och slida stämplad P.Holmberg, Eskilstuna. Slida och handtag med fornnordisk dekor. Slitage. (Längd 29)
450 SEK | 2016-05-14 16:05 |
400 SEK | 2016-05-14 16:11 |
300 SEK | 2016-05-14 12:53 |
200 SEK | 2016-05-14 10:08 |
100 SEK | Startpris |