Olja på duk, älvlandskap. Signerad och daterad 19. (109x89)
550 SEK | 2016-05-15 09:55 |
500 SEK | 2016-05-15 11:49 |
400 SEK | 2016-05-14 21:48 |
100 SEK | Startpris |