Signerad. Något krackelerad. (Höjd 22)
4 200 SEK | 2016-05-15 11:58 |
4 000 SEK | 2016-05-13 18:09 |
3 800 SEK | 2016-05-13 17:18 |
3 600 SEK | 2016-05-12 21:59 |
2 100 SEK | 2016-05-13 07:00 |
550 SEK | 2016-05-12 21:50 |
350 SEK | 2016-05-12 21:52 |
250 SEK | 2016-05-12 21:39 |
100 SEK | 2016-05-12 21:18 |
100 SEK | Startpris |