Fanerat i olika träslag. Ytslitage. (Längd 60, höjd 48)
1 600 SEK | 2016-08-21 11:58 |
1 500 SEK | 2016-08-21 11:49 |
950 SEK | 2016-08-21 08:41 |
850 SEK | 2016-08-20 22:35 |
700 SEK | 2016-08-19 22:03 |
600 SEK | 2016-08-19 19:38 |
500 SEK | 2016-08-19 05:26 |
350 SEK | 2016-08-19 01:21 |
250 SEK | 2016-08-18 20:56 |
100 SEK | Startpris |