Gråmålat. Upptill och nedtill med en dörr. Invändigt med hyllplan. Listskador, slitage, nyckel saknas. (Höjd 173, bredd 103, djup 63)
3 200 SEK | 2016-10-23 11:57 |
3 000 SEK | 2016-10-23 11:48 |
2 800 SEK | 2016-10-23 11:47 |
1 100 SEK | 2016-10-23 00:51 |
1 000 SEK | 2016-10-22 16:40 |
700 SEK | 2016-10-22 12:06 |
550 SEK | 2016-10-21 20:20 |
400 SEK | 2016-10-21 20:58 |
300 SEK | 2016-10-21 08:28 |
250 SEK | 2016-10-21 19:28 |
150 SEK | 2016-10-21 19:18 |
100 SEK | Startpris |