Draghandtag i mässing. Svarvade fötter. Ytslitage, repor. (Höjd 150, bredd 77, djup 47)
2 400 SEK | 2016-11-05 18:14 |
2 300 SEK | 2016-11-06 13:08 |
1 500 SEK | 2016-11-05 11:19 |
1 100 SEK | 2016-11-05 14:58 |
600 SEK | 2016-11-04 21:21 |
550 SEK | 2016-11-04 08:02 |
150 SEK | 2016-11-03 20:51 |
100 SEK | 2016-11-03 19:15 |
100 SEK | Startpris |