Fanerad i mahogny, beslag i förgylld mässing. Tvådelat glas. Krönet med torrspricka. (153x76)
1 500 SEK | 2016-12-08 19:34 |
1 400 SEK | 2016-12-10 20:21 |
1 000 SEK | 2016-12-10 16:41 |
900 SEK | 2016-12-09 18:19 |
700 SEK | 2016-12-08 21:24 |
100 SEK | Startpris |