Skiva fanerad i björkrot. Brännmärkt. Ytslitage, skiva med repor och stötmärken. (Höjd 65, diameter 150)
1 200 SEK | 2017-01-08 12:02 |
1 100 SEK | 2017-01-08 11:53 |
950 SEK | 2017-01-08 11:59 |
550 SEK | 2017-01-05 23:50 |
500 SEK | 2017-01-05 20:13 |
150 SEK | 2017-01-05 19:29 |
100 SEK | Startpris |