Fanerat med inläggningar. Beslag och detaljer i mässing. Med två lådor och en dörr. Nyckel saknas, en mässingslist saknas, låst, mindre fanerskador. (Höjd 154, bredd 88, djup 37)
2 400 SEK | 2017-03-12 11:58 |
2 300 SEK | 2017-03-12 11:42 |
2 000 SEK | 2017-03-12 11:33 |
1 200 SEK | 2017-03-10 08:18 |
800 SEK | 2017-03-10 20:10 |
300 SEK | 2017-03-10 14:24 |
100 SEK | 2017-03-10 06:50 |
100 SEK | Startpris |