Förnicklad metall. Lock med fanerskador, ytslitage, en dekordel lös. (Höjd 63, bredd 73, djup 36)
1 100 SEK | 2017-03-12 11:34 |
1 000 SEK | 2017-03-12 11:28 |
900 SEK | 2017-03-11 19:23 |
850 SEK | 2017-03-12 10:41 |
350 SEK | 2017-03-10 08:51 |
100 SEK | 2017-03-09 19:14 |
100 SEK | Startpris |