Teak. Svartmålat underrede. Ytslitage, fläckar, kant med smärre fanerbortfall. (Höjd 75, bredd 80, längd 30+58+58)
750 SEK | 2017-04-22 21:15 |
700 SEK | 2017-04-23 10:25 |
550 SEK | 2017-04-20 23:01 |
450 SEK | 2017-04-22 12:33 |
250 SEK | 2017-04-21 09:27 |
150 SEK | 2017-04-20 22:12 |
100 SEK | Startpris |