Barnstol. Originalmålad kagge, m.m. Slitage, bl.a. med skador.
400 SEK | 2017-07-30 04:54 |
350 SEK | 2017-07-28 00:25 |
350 SEK | 2017-07-29 23:28 |
100 SEK | Startpris |