Slida i läder och silverklädd trä. Handtag i ben. Slitage, dekorskador. (Längd 45)
1 600 SEK | 2017-08-18 22:00 |
1 500 SEK | 2017-08-18 14:37 |
1 100 SEK | 2017-08-18 09:18 |
550 SEK | 2017-08-17 23:40 |
100 SEK | 2017-08-17 23:34 |
100 SEK | Startpris |