Furu. Skiva av två plank, 1700-tal med underrede från 1800-talet. Renoverat, skivan slagen, förstärkning. (Höjd 73, 167x86)
500 SEK | 2017-09-10 11:49 |
450 SEK | 2017-09-10 11:50 |
150 SEK | 2017-09-09 11:56 |
100 SEK | 2017-09-08 14:36 |
100 SEK | Startpris |