Träskurna och bemålade. Hårt slitage, skador. (Höjd 13-15)
750 SEK | 2018-04-08 11:59 |
700 SEK | 2018-04-08 12:04 |
500 SEK | 2018-04-08 11:56 |
350 SEK | 2018-04-06 19:35 |
350 SEK | 2018-04-08 11:32 |
200 SEK | 2018-04-06 12:59 |
100 SEK | Startpris |