Mahogny och bonad björk. Med tre lådor. Skuren dekor. Fötter i form av tassar. Nyckel saknas. Ytslitage, fläckar, dekoravslag. Proveniens: Niss Oscar Jonssons dödsbo, grundaren av JOFA, Malung. (Höjd 76, 70x140)
850 SEK | 2018-09-09 11:15 |
800 SEK | 2018-09-09 11:55 |
600 SEK | 2018-09-09 00:45 |
550 SEK | 2018-09-07 21:32 |
550 SEK | 2018-09-08 17:31 |
150 SEK | 2018-09-07 08:19 |
100 SEK | 2018-09-06 22:20 |
100 SEK | Startpris |