Fanerad i mahogny. Med två lådor och skrivklaff med inredning. Nyckelskyltar i brons. Tandad krönlist. Ytslitage, repor, en list lös. (Höjd 119, bredd 82, djup 46)
1 000 SEK | 2018-09-07 11:26 |
1 000 SEK | 2018-09-08 22:49 |
350 SEK | 2018-09-07 15:30 |
100 SEK | Startpris |