Kustmotiv, signerad, samt numrerad (1/30). Bildmått 36 x 50 cm.
700 SEK | 2018-09-23 19:24 |
650 SEK | 2018-09-23 19:24 |
200 SEK | 2018-09-23 19:23 |
150 SEK | 2018-09-22 07:02 |
100 SEK | Startpris |