Fanerad i valnöt och mahogny. Med fyra lådor och fyra dörrar. Snedställda hörn. Nycklar finns. Ytslitage, mindre fanerskador. (Höjd 127, bredd 148, djup 58)
2 600 SEK | 2018-09-30 12:00 |
1 600 SEK | 2018-09-28 18:20 |
100 SEK | 2018-09-28 12:49 |
100 SEK | Startpris |