Mahogny. Tvådelade med löst krön. Underdelar med två lådor och dubbla dörrar. Överdelar med en dörr med kvicksilverfolierat glas. Fanerskador, slitage, dekordelar saknas, lösa dekordelar medföljer, skador, nycklar saknas, en dörr låst. (Höjd 252, bredd 101, djup 57)
3 200 SEK | 2018-09-30 12:47 |
3 000 SEK | 2018-09-30 11:48 |
1 900 SEK | 2018-09-30 12:00 |
1 500 SEK | 2018-09-30 11:56 |
1 300 SEK | 2018-09-30 11:34 |
1 200 SEK | 2018-09-29 14:54 |
1 200 SEK | 2018-09-29 15:43 |
600 SEK | 2018-09-28 17:05 |
100 SEK | Startpris |