Originalmålning. Med dubbla dörrar, invändigt med hylla samt skedhylla. Nyckel finns. Dörrar med listskador, en nedre list saknas, slitage, omarbetad låda. (Höjd 189, bredd 114)
2 600 SEK | 2018-09-30 11:06 |
2 500 SEK | 2018-09-30 11:16 |
2 100 SEK | 2018-09-30 11:04 |
950 SEK | 2018-09-30 08:38 |
850 SEK | 2018-09-29 14:03 |
150 SEK | 2018-09-28 17:59 |
100 SEK | 2018-09-28 01:18 |
100 SEK | Startpris |