Hjultrissor i mässing. Med två hyllor. Plakettmärkt. Mindre kantavslag, ytslitage, repor. (Höjd 75, längd 77, bredd 51)
350 SEK | 2018-09-30 08:29 |
300 SEK | 2018-09-29 22:57 |
250 SEK | 2018-09-29 19:07 |
100 SEK | 2018-09-27 19:42 |
100 SEK | Start price |