Koppar. Med lockknopp och ben i mässing. Stämplad. Lagningar, två ben böjda. (Höjd 20)
300 SEK | 2018-12-08 19:21 |
250 SEK | 2018-12-08 21:50 |
150 SEK | 2018-12-06 21:54 |
100 SEK | 2018-12-05 22:02 |
100 SEK | Startpris |