Skulpterad trä. Med porfyrimiterad bemålning och förgyllning. Böcker medföljer. Slitage. (Höjd 19)
1 300 SEK | 2018-12-09 14:19 |
1 200 SEK | 2018-12-09 11:54 |
1 100 SEK | 2018-12-09 09:38 |
1 000 SEK | 2018-12-09 10:58 |
700 SEK | 2018-12-08 23:46 |
600 SEK | 2018-12-05 23:51 |
450 SEK | 2018-12-08 19:39 |
350 SEK | 2018-12-07 13:07 |
250 SEK | 2018-12-06 02:28 |
100 SEK | 2018-12-05 21:10 |
100 SEK | Startpris |