Laminerad skiva med aluminiumkant. Ben i kromad metall. Stämplat och etikettmärkt. Bruksslitage, märken, fläckar. (Höjd 72, 150x100)
2 500 SEK | 2019-02-24 08:33 |
2 400 SEK | 2019-02-24 10:47 |
1 500 SEK | 2019-02-24 00:05 |
800 SEK | 2019-02-23 07:42 |
750 SEK | 2019-02-23 00:42 |
100 SEK | Startpris |