Handtag och parerskydd i förgylld mässing. Avslut i form av lejonhuvud. Svartlackad stålbalja. Klinga med förgylld dekor. Stämplad E.Svalling, Eskilstuna. Med portepé. Bruksslitage, märken. (Längd 104)
1 700 SEK | 2019-02-24 11:55 |
1 600 SEK | 2019-02-24 11:43 |
1 500 SEK | 2019-02-24 10:04 |
1 300 SEK | 2019-02-22 17:42 |
850 SEK | 2019-02-22 18:30 |
650 SEK | 2019-02-22 10:12 |
450 SEK | 2019-02-22 03:09 |
300 SEK | 2019-02-21 22:00 |
200 SEK | 2019-02-21 20:22 |
100 SEK | 2019-02-21 19:49 |
100 SEK | Start price |