337. Skåp, Gunnar Myrstrand för Källemo, 1900-talets andra hälft

Ek. Med två dörrar och fyra lådor. Invändigt med två lådor och tre hyllor. En dörr upptill med fanerskada, stötmärken. (Höjd 156, bredd 115, djup 43)

Varenr 276503

17 Marts 2019 12:00

Hammerslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 2 900 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

2 900 SEK2019-03-17 11:59
2 800 SEK2019-03-17 12:48
2 300 SEK2019-03-17 10:34
1 800 SEK2019-03-17 04:08
1 100 SEK2019-03-16 16:09
900 SEK2019-03-16 16:04
300 SEK2019-03-15 13:24
100 SEK Startpris

2019-03-17 Månadsauktion, Söndag den 17 mars Kl.12.00, Borlänge

Eftersyn

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Købsprovision 20% Inkl. moms
Hammerslagsgebyr 30 SEK Inkl. moms