Ek. Svart läderklädsel. Märkt. Ett armstöd med lagning, repor, märken. (Höjd 97)
500 SEK | 2019-04-27 15:47 |
500 SEK | 2019-04-28 11:32 |
200 SEK | 2019-04-28 08:45 |
100 SEK | 2019-04-26 16:54 |
100 SEK | Startpris |