Mässing. Oval form. Med gjuten dekor av smeder. Stämplad. Bruksslitage. (Längd 11)
800 SEK | 2019-04-27 18:19 |
750 SEK | 2019-04-27 00:47 |
400 SEK | 2019-04-26 21:51 |
350 SEK | 2019-04-26 05:35 |
200 SEK | 2019-04-25 20:48 |
150 SEK | 2019-04-25 20:33 |
100 SEK | 2019-04-25 20:03 |
100 SEK | Startpris |