Fanerat. Med förgyllda beslag. Lösa fanerbitar medföljer. Fanerskador, senare gångjärn, nyckel saknas, slitage. (Höjd 19, bredd 36, djup 23)
1 200 SEK | 2019-04-28 11:23 |
1 200 SEK | 2019-04-28 12:01 |
450 SEK | 2019-04-26 10:36 |
150 SEK | 2019-04-25 21:30 |
100 SEK | 2019-04-25 21:12 |
100 SEK | Startpris |