Träskuren och bemålad. Ett öra med lagning, öron med avslag, mindre färgslitage. (Längd 15)
23 500 SEK | 2019-08-18 11:44 |
23 000 SEK | 2019-08-18 11:41 |
2 800 SEK | 2019-08-18 07:54 |
1 700 SEK | 2019-08-15 18:57 |
1 500 SEK | 2019-08-06 14:33 |
100 SEK | Start price |