Bl.a. brännstämplat. Slitage, fläckar. Mindre avslag. (Bredd 24-32)
400 SEK | 2019-08-18 11:55 |
400 SEK | 2019-08-18 12:01 |
150 SEK | 2019-08-16 10:28 |
100 SEK | 2019-08-15 22:25 |
100 SEK | Startpris |