Träskuren och bemålad. Öron med avslag/lagning. Färgslitage. (Längd 15,5)
11 500 SEK | 2019-08-18 12:02 |
11 000 SEK | 2019-08-18 12:01 |
2 800 SEK | 2019-08-18 07:54 |
2 000 SEK | 2019-08-17 10:45 |
1 500 SEK | 2019-08-06 14:31 |
100 SEK | Startpris |