Träskuren och bemålad. Ett ben med lagning. Färgslitage. (Höjd 10)
650 SEK | 2019-08-18 11:23 |
600 SEK | 2019-08-17 21:25 |
250 SEK | 2019-08-17 09:00 |
150 SEK | 2019-08-16 17:24 |
100 SEK | 2019-08-16 13:13 |
100 SEK | Startpris |