Med två hänklar. Dekor av liggande kvinnor. Smärre slitage och repor. (Diam.21,5)
750 SEK | 2013-08-02 19:19 |
700 SEK | 2013-08-03 22:58 |
300 SEK | 2013-08-02 00:42 |
100 SEK | Startpris |